صعود بیت‌کوین

مایکل سیلر می‌گوید: نوسانات فعلی بی‌ربط است و پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین (BTC) تا ارزش ۱ میلیون دلار پیش می‌رود. مایکل سیلر، دارنده بیت‌کوین ماکسیمالیست، رئیس و مدیرعامل شرکت میکرواستراتژی (MicroStrategy) علی‌رغم بازار نزولی، همچنان معتقد به رشد صعودی بیت‌کوین است. او در مصاحبه‌ای که با سی‌ان‌بی‌سی (CNBC) در ۸ ژوئن انجام داد در مورد لایحه نظارتی جدید که ۷ ژوئن صادر شده بود اظهار نظر کرد و قیمت بیت‌کوین را در آینده حدود ۱ میلیون دلار پیش‌بینی کرد. او برای حمایت از بیانیه خود، لایحه جدید کریپتو که توسط سناتور دموکرات کریستن گیلیبراند و سناتور جمهوری‌خواه سینتیا لومیس برای ایجاد قوانین دوست‌دار کریپتو پیشنهاد شده بود را برجسته کرد. سیلر اضافه کرد که بیت‌کوین یک چیز واقعی است که با ما خواهد ماند.

مصاحبه‌کننده در مورد احتمال سقوط بیت‌کوین بحث کرد و گفت: شرکت او (میکرواستراتژی) که نزدیک به ۱۳۰،۰۰۰ بیت‌کوین دارد، ممکن است با ضرر بیشتری روبرو شود. سیلور پاسخ داد که بیت‌کوین به احتمال زیاد به صفر نخواهد رسید. علاوه بر این، او گفت که نوسانات فعلی تا حد زیادی بی‌ربط است. او ضمنِ ارائه استدلال‌هایی برای اعتقاد خود به رشد بیت‌کوین، اشاره کرد:

کسانی که حدس می‌زدند بیت‌کوین سقوط می‌کند یا دولت‌ها این دارایی را به عنوان واقعی نبودن به ‌زودی تعطیل می‌کنند، اشتباه کردند.

در عوض دولت‌ها به دنبال تنظیم آن هستند و قیمت هنوز به صفر نرسیده است. وی افزود:

اگر بیت‌کوین به صفر نرسد، به یک میلیون خواهد رسید.

سرمایه‌دار آمریکایی حوزه فناوری همچنین اظهار داشت که بدیهی است که بیت‌کوین بهتر از طلا و هر چیزی است. او خاطر نشان کرد که اگر بیت‌کوین دارای ماهیت مشابهی با طلا باشد، «هر سکه تنها پانصد هزار دلار خواهد بود.» با توجه به این حقایق، سیلر معتقد است که مردم اکنون متوجه شده‌اند که بیت‌کوین اینجاست تا با ما بماند و پذیرش آن در آینده گسترش خواهد یافت. اولین باری نبود که سیلر قیمت بیت‌کوین را ۱ میلیون دلار حدس می‌زد. چند هفته پیش، او دیدگاه خود را از افزایش سرسام‌آور آن به مرز میلیون بیان کرد. او همچنین در آن زمان افزود:

هیچ هدف قیمتی وجود ندارد من انتظار دارم که برای همیشه بیت‌کوین را در بالاترین سطح بخریم و امیدوارم که مصرف‌کننده‌های بیت‌کوین به میلیون‌ها نفر برسد. وی افزود ما خیلی صبوریم و فکر می‌کنیم این آینده پول است.

شرکت میکرواستراتژی تعامل با بیت‌کوین را در آگوست ۲۰۲۰ آغاز کرد. از آن زمان این شرکت به صورت مداوم بیت‌کوین جمع‌آوری می‌کند و در حال حاضر حدود ۱۳۰،۰۰۰ بیت‌کوین در اختیار دارد. طبق اظهارات قبلی مدیرعامل، او قصدی برای تغییر مالکیت آن نداشته است و در عوض، به جمع‌آوری بیت‌کوین بیشتر فکر می‌کند.

منبع: Bitcoin (BTC) news & cryptocurrency news today, price & analysis (newsbtc.com)

لینک خبر: Michael Saylor Says Current Volatility Irrelevant, Predicts Bitcoin At $1M (newsbtc.com)

اگر این مطلب برای شما مفید بود پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌های زیر را هم مطالعه کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *