رسیدن ارزش بیت‌کوین به صد هزار دلار

استراتژیست بلومبرگ می‌گوید: بیت‌کوین تا سال ۲۰۲۵ به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید. استراتژیست ارشد کالا، در بلومبرگ گفت: بیت‌کوین پس از پایان زمستان از تمام دارایی‌ها پیشی خواهد گرفت و تا سال ۲۰۲۵ به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید. مایک مک‌گلون، استراتژیست ارشد کالای بلومبرگ، چند وقت پیش در کیتکو نیوز مهمان بود. او بازار فعلی ارز را تحلیل و استدلال کرد و گفت:

بیت‌کوین از تمام دارایی‌های دیگر در جهان بهتر عمل می‌کند و تا سال ۲۰۲۵ به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید.

به گفته مک‌گلون بازگشت بزرگ تازه شروع شده است. بازار فعلی منعکس‌کننده قابل توجه‌ترین تورم در ۴۰ سال گذشته است که اولین تورم در طول عمر بیشتر مردم است. با این حال، او همچنین استدلال کرد که پس از پایان این دوره، بیت‌کوین به اوج خود رسیده و تبدیل به بهترین دارایی برای نگهداری در جهان خواهد شد. مک‌گلون اشاره کرد که هم بیت‌کوین و هم S&P 500 در پایان ماه می برای اولین بار در دو سال گذشته به میانگین ۱۰۰ هفته‌ای خود بازگشتند. نزدک (Nasdaq) یکی از پشتیبانی‌های برجسته خود را شکست زیرا بیت‌کوین حمایت ۳۰،۰۰۰ دلاری خود را شکست. مک گلون استدلال کرد که همه آنها گره خورده‌اند، این سوال پیش می آید که چه کسی اول و چه زمانی بیرون خواهد آمد. او اظهار نظر کرد:

در حال حاضر، من انتظار دارم که بیت‌کوین کمتر معامله شود. بیت‌کوین می‌تواند به ۲۰،۰۰۰ کاهش یابد، شک دارم که اینطور باشد. اما هر اتفاقی که بیفتد من کاملاً انتظار دارم که در عرض دو سال به ۱۰۰،۰۰۰ دلار برسد.

منبع: CryptoSlate

لینک خبر: Bloomberg strategist says Bitcoin will hit $100K by 2025 | CryptoSlate

اگر این مطلب برای شما مفید بود پیشهاد می‌کنیم مقاله زیر را هم مطالعه کنید:

آیا بیت‌کوین سقوط خواهد کرد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *