پروژه پراداکس چیست؟

به گفته‌ی Amio Talio (مدیرعامل استودیو پراداکس) این استودیو یک استودیو بازی‌سازی مستقر در انگلستان است که در یک سال اخیر بر روی پروژه‌ی بازی پراداکس مشغول بوده است.

این بازی در دنیای متاورس ساخته شده و Amio Talio می‌گوید:

هر کسی با هر کامپیوتری می‌تواند آن را به راحتی دانلود کرده و بازی کند. شما می‌توانید داخل این بازی مقدار ساعت بازی خود را مانیتایز کرده و به درآمد برسید.
هر چقدر بیشتر بازی کنید پول بیشتری کسب می‌کنید و هر پاداشی که از بازی پاراداکس کسب می‌کنید به شما به شکل توکن پاراکوین تقدیم می‌شود.

اما سوال اصلی این است که آیا شما واقعاً می‌توانید به این پروژه اعتماد کنید و پول خود را در این پروژه سرمایه‌گذاری کنید؟
به تازگی Amio Talio مدیرعامل پروژه پراداکس به همراه یکی از همکاران خود در مصاحبه‌های زیادی برای تبلیغ کردن این پروژه و جذب مخاطب بیشتر، حضور پیدا کرده است. اما این مصاحبه‌ها و این برنامه‌ها برای تبلیغ به خوبی پیش نرفت. در کنار این اتفاقات دلیل‌های بسیاری وجود دارد که نشان می‌دهد این پروژه خیلی قابل‌اعتماد نیست. غیر‌قابل‌اعتماد بودن این پروژه به چند دلیل است:

1. تعداد زیاد پروژهای پراداکس:

پروژه‌های پراداکس

پروژه پراداکس فقط مربوط به بازی نیست و پروژه‌های زیادی وجود دارد. اصلی‌ترین پروژه همان بازی پراداکس است اما از پروژه‌های دیگر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
-پاراکوین (توکن مخصوص پروژه پاراداکس)
-para DAO: که به گفته مدیرعامل این پروژه با سرمایه‌گذاری پاراکوین شما 10% در سال سود می‌کنید.
– آفیلیت که به شما در سال 20% سود می‌دهد. و پروژه های نا‌مشخص دیگر که خیلی قابل‌اعتماد نیستند.

2. اشتباه استریمر معروف در حین مصاحبه با مدیرعامل پاراداکس:

در یکی از مصاحبه های اخیر مدیرعامل پروژه پراداکس با یکی از استریمر‌های معروف در حین برنامه زنده مرتکب اشتباهی می‌شود. استریمر میکروفون خود را نمی‌بندد (خاموش نمی‌کند) و شروع به یک مکالمه محرمانه با Amio Tali می‌کند که در این مکالمه حرف‌هایی مربوط به کلاهبرداری بودن این پروژه زده می‌شود. همانطور که می‌دانید به کمک تکنولوژی و وب3، دنیای رمز‌ارز روز به روز در حال وسعت پیدا کردن است و این ریسک سرمایه‌گذاری در این بازار را هر روز بیشتر می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم از هر زمان دیگری برای سرمایه‌گذار در بازار‌های رمزارز احتیاط بیشتری به خرج بدهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *