مایک نووگراتز و بیت‌کوین
بیت کوین

مایک نووگراتز میلیاردر می‌گوید بعید است بیت‌کوین (BTC) به ۳۰،۰۰۰ دلار برسد. قیمت بیت کوین بیش از یک دهه پیش، از زمانی که دارایی دیجیتال برای اولین بار وارد جریان اصلی شد، موضوع بحث بوده است. با رشد مداوم آن تعدادی از مردم پیش‌بینی‌هایی برای قیمت هم در بازه کوتاه‌مدت و هم در بلندمدت ارائه دادند. یکی از آن افراد مایک نووگراتز میلیاردر است. با این حال، علی‌رغم اینکه قیمت بیت‌کوین غالباً صعودی بوده است، به نظر نمی‌رسد مایک نووگراتز در کوتاه‌مدت انتظار زیادی از بیت‌کوین داشته باشد.

بعید است بیت‌کوین به ۳۰،۰۰۰ دلار برسد

اخیراً، قیمت بیت‌کوین بین ۲۳،۰۰۰ دلار و ۲۴،۰۰۰ دلار بوده است. در این مورد گمانه‌زنی‌های زیادی شده است، مبنی براینکه زمانی که یک دارایی دیجیتال بتواند در نهایت از این وضعیت خارج شود‌، چه اتفاقی می‌افتد. برای بسیاری رشد اخیر آن‌ها را به این باور رسانده است که قطعا بازگشتی به ۳۰،۰۰۰ دلار وجود خواهد داشت، درحالیکه ارزش آن سقوط کرده است. با این حال، به نظر نمی‌رسد که همه این احساسات کوتاه‌مدت صعودی را به اشتراک بگذارند و نووگراتز یکی از آن‌ها است.

مدیرعامل دیجیتال گلکسی (مایک نووگراتز) یکی از طرفداران بیت کوین بوده است که در سطح شخصی و حرفه‌ای روی این ارز سرمایه‌گذاری کرده است. با این حال، با روند فعلی بیت‌کوین، نووگراتز انتظار بهبودی ندارد. در واقع او انتظار ندارد که بیت‌کوین به ۳۰،۰۰۰ دلار برسد. نووگراتز طی مصاحبه‌ای با بلومبرگ توضیح داد که او کاملاً انتظار داشت قیمت بیت‌کوین به روند خود یعنی ماندن بین ۲۰،۰۰۰ دلار تا ۲۲،۰۰۰ دلار را ادامه دهد و باور نداشت که با وضعیت اخیر عبور از ۳۰،۰۰۰ دلار امکان‌پذیر باشد. او افزود:

من کاملاً خوشحال خواهم شد اگر برای مدتی در محدوده ۲۰،۰۰۰ تا ۲۲،۰۰۰ دلار یا ۲۰،۰۰۰ تا ۳۰،۰۰۰ دلار باشیم و با حرکت بعدی این روند به پایان برسد.

منبع: Bitcoin (BTC) news & cryptocurrency news today, price & analysis (newsbtc.com).
لینک خبر: Billionaire Mike Novogratz Says Bitcoin At $30,000 Is Unlikely (newsbtc.com).

اگر این مطلب برای شما مفید بود پیشنهاد می‌کنیم ان مقاله را هم مطالعه کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *