شایعه بسته شدن صرافی کوکوین

مدیرعامل کوکوین (KuCoin) شایعات ورشکستگی را با استناد به اینکه “هیچ برنامه‌ای برای توقف برداشت نداریم” محکوم کرد. شایعات هدف کوکوین، برای توقف برداشت را با سقوط ترا (Terra) و ۳ای‌سی (3AC) مرتبط می‌کردند که این امر منجر به  مشکلات بزرگی برای صرافی شد. صرافی رمزارز کوکوین زمانی که یکی از زیرمجموعه‌های رمزارز در توییتر شروع به هشدار به سرمایه‌گذاران در مورد ممنوعیت برای برداشت وجوه کرد، در مرکز بحث قرار گرفت. با این حال، جانی لیو (مدیر عامل کوکوین) به سرعت شایعات اثبات نشده را پیش از قدرت گرفتن رد کرد.
چهره‌های برجسته رمزارز در توییتر، از جمله یک تریدر با نام مستعار کونگ‌بی‌تی‌سی (@KongBTC) و محقق بلاک‌چین اوتروووو (@otteroooo)، از دنبال‌کنندگان خود درخواست کردند که تمام وجوه خود را از کوکوین برداشت کنند، در حالی که ادعا می‌کردند که صرافی ممکن است به زودی تمام کاربران را از برداشت وجه منع کند.
اکانت (@otteroooo) در ۲ جولای ۲۰۲۲ توئیت کرد:

همین حالا دارایی‌هایتان را از کوکوین برداشت کنید

در همین تاریخ جانی لیو نیز توئیت کرد:

مراقب شایعات باشید.
مطمئن نیستیم چه کسی این شایعات را منتشر می‌کند و هدف آنها چیست، اما کوکوین به هیچ‌وجه شبیه بیبل (Babel)، ۳ای‌سی، لونا (LUNA) و غیره نمی‌شود.
هیچ برنامه‌ای برای توقف برداشت وجود ندارد، همه چیز در کوکوین به خوبی کار می کند.

لیو در حالی که این شایعات فرضی را از طریق توییت بالا رد کرد، با افشای بودجه 150 میلیون دلاری‌ای که اخیراً ارزش شرکت را در ماه می 2022 به 10 میلیارد دلار رساند، موقعیت قوی شرکت را برجسته کرد. اوهمچنین خاطر نشان کرد که شرکت در حال حاضر برای چندین موقعیت نیرو استخدام می‌کند و از سرمایه‌گذاران می‌خواهد که در میان شایعات قضاوت خود را انجام دهند. لیو با دور کردن کوکوین از شایعات ورشکستگی، تایید کرد که گزارش بررسی ۲۰۲۲ اچ۱ (H1) شرکت را با اطلاعات دقیق در مورد عملیات خود به اشتراک بگذارد. در آخر، او هشداری را برای افرادی که کوکوین را به تعطیلی سرویس‌ها و ایجاد وحشت در بین سرمایه‌گذاران متهم می‌کنند ارسال کرد و گفت:

برای اشخاصی که عمداً اطلاعات تایید نشده را منتشر می‌کنند، کوکوین حق انجام اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می‌کند.

منبع: Cointelegraph: Bitcoin, Ethereum, Crypto News & Price Indexes.
لینک خبر: KuCoin CEO slams insolvency rumors citing “no plan to halt withdrawal” (cointelegraph.com).

اگر این مطلب برای شما فید بود پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌های زیر را هم مطالعه کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *