تتر و ساخت توکن جدید

تتر‌ (Tether) توکن جدید یو‌اس‌دی‌تی (USDT) را در بلاکچین (Blockchain) تزوس (Tezos) مستقر می‌کند. این دارایی همچنین بر روی ۱۲ مورد از شبکه‌های‌ دیگر، شامل اتریوم (Ethereum)، سولانا (Solana)، پولکادات (Polkadot) و دیگر شبکه‌ها در دسترس است. تتر، استیبل‌کوین پیشرو ارزهای دیجیتال، راه‌اندازی دارایی جدیدی به نام توکن‌های تتر (USDT) را اعلام کرده است که بر پایه بلاکچین تزوس ساخته شده و با هدف گسترش ردپای دیجیتالی خود در بخش پرداخت‌های دیجیتال و امور مالی غیرمتمرکز یا همان دیفای (DeFi) ساخته شده است. طبق بیانیه مطبوعاتی:

تتر در تزوس به برنامه‌های کاربردی در پرداخت‌ها، دیفای و موارد دیگر نیرو می‌دهد.

در گفتگو با نماینده تتر، زمینه بیشتری در مورد کاربرد مورد نظر توکن‌های تتر ارائه شد:

توکن‌های تتر یک سرمایه‌گذاری نیستند بلکه ابزاری برای مشارکت در تجارت اینترنتی، مبارزه با نوسانات و ایجاد پناهگاه امن برای حواله‌ها هستند. توکن‌های تتر را می‌توان به‌طور ایمن در سراسر بلاک‌چین ذخیره، ارسال و دریافت کرد و با توجه به شرایط خدمات و زمان‌بندی هزینه، قابل بازخرید برای دارایی پایه است.

این نماینده در ادامه نام ۱۲ بلاک‌چین، از جمله تزوس را فاش کرد که این دارایی در آن‌ها در دسترس خواهد بود. تتر در حال حاضر در حوزه نقل و انتقالات از بلاک‌چین‌های متنوعی همچون آوالانچ (Avalanche)، کوزاما (Kusama)، اتریوم، سولانا، ترون (Tron)، آمنی (Omni)، لیکوئید نتورک (Liquid Network)، ایاس (EOS)، آلگوراند (Algorand)، پولکادات و پروتکل استاندارد لجر بیت‌کوین کش (Ledger Bitcoin Cash) پشتیبانی می‌کند. پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، از این راه‌اندازی بسیار استقبال کرد و پیش‌بینی کرد که از رشد تتر در سال‌های آینده حمایت می‌کند. تزوس به سرعت وارد صحنه می شود و ما معتقدیم که این ادغام برای رشد بلندمدت آن ضروری است.

منبع: Cointelegraph: Bitcoin, Ethereum, Crypto News & Price Indexes

لینک خبر: Tether deploys new USDT token on the Tezos blockchain (cointelegraph.com)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *