عملکرد بهتر سه توکن نسبت به اتریوم پس از ادغام اتریوم

ارز دیجیتال هایی که به لطف ادغام اتریوم (ETH) بهتر از ارزش اتریوم عمل می‌کنند لیدو دائو (LDO)، اتریوم کلاسیک (ETC) و آپتیمیسم (OP) هستند. این تنها اتریوم نیست که از حرکتش به اثبات سهام (PoS) در ماه سپتامبر به سود می‌رسد. بعد از سال‌ها انتظار، بالاخره اتریوم آماده تبدیل شدن به یک بلاک‌چین (Blockchain) کامل اثبات‌ سهام است. علاوه بر توکن بومی اتریوم (اتر)، ارزش‌گذاری چندین توکن دیگر نه تنها سود زیادی داشته است، بلکه می‌تواند پس از ادغام، عملکرد بهتری نسبت به اتریوم داشته باشد.

اتریوم به ادغام نزدیک‌تر می‌شود

پلتفرم قرارداد هوشمند پیشرو آخرین مورد از سه شبکه آزمایشی عمومی خود را با نام گورلی (Goerli) در ۱۱ اوت تکمیل کرد. بنابراین، نباید هیچگونه تاخیری در ادغام اتریوم باشد و انتظار می‌رود در ۱۹ سپتامبر اجرا شود. ارزش این ارز دیجیتال (اتر) با جهش ۵ درصدی به حدود 1,950 دلار رسید که بالاترین سطح آن در بیش از دو ماه گذشته است. در همین حال، برخی از دارایی‌های رمزنگاری که می‌توانند از یک ادغام موفقیت‌آمیز بهره ببرند، در حال حرکت صعودی هستند و حتی در ماه گذشته عملکردی بهتر نسبت به اتر داشته‌اند. آیا توکن‌ها این عملکرد بهتر نسبت به اتریوم را تا ماه سپتامبر هم ادامه خواهند داد؟ بیایید نگاهی دقیق‌تر بیاندازیم.

          بیشتر بدانید: اتریوم چیست و چگونه کار می‏کند؟ راهنمای تازه‌کارها

لیدو دائو (LDO)

این ادغام، اعتباردهنده‌ها را جایگزین ارتش ماینرهای اتریوم خواهد کرد که باید ۳۲ اتریوم را به عنوان یک سهام اقتصادی جبران کنند. این شرط اصلی فرصت‌هایی را برای واسطه‌ها باز کرده است، به عنوان مثال، پلتفرم‌هایی اتر را از سهامدارانی که بودجه کافی ندارند جمع‌آوری می‌کنند و درآمد حاصل از آن را گردآوری می‌کنند تا باعث اعتباربخشی در بلاک‌چین اتریوم شوند. که لیدو دائو یکی از آن‌ها است. لیدو دائو یک سرویس سهام پیشرو است که از نظر ارزش درون قراردادهای هوشمند رسمی ادغام شده، قفل شده است. قابل ذکر است 4,15 میلیون اتریوم در داخل قرارداد موسوم به اتریوم 2 ریخته است. کوین‌بیس پیشرو هم حدود ۱.۵۵ میلیون اتریوم از طرف مشتری‌هایش سرمایه‌گذاری کرده است.
یک ادغام موفق می‌تواند تقاضا برای خدمات لیدو دائو را تقویت کند. به نوبه خود، لیدو دائو می‌تواند برای توکن رسمی حاکمیت پلتفرم صعودی باشد، که ارزش آن از 14 ژوئیه بیش از 200 درصد افزایش یافته است. زمانی که اتریوم برای اولین بار احتمال تبدیل شدن به یک زنجیره اثبات سهام را در سپتامبر اعلام کرد. بنابراین، لیدو دائو یکی از دارایی‌های رمزنگاری اولیه است که می‌تواند بیشترین سود را از انتقال موفقیت‌آمیز اتریوم به اثبات سهام داشته باشد.

اتریوم کلاسیک (ETC)

اتریوم کلاسیک ارز دیجیتال دیگری است که در هفته‌های اخیر توجه غول‌ها (bull trap) را به خود جلب کرده است. این در درجه اول به دلیل پتانسیل آن برای فراهم کردن جایی امن برای ماینرهایی است که از شبکه اتریوم خارج می‌شوند. اتریوم کلاسیک زنجیره جدا شده از هارد فورک بحث‌برانگیز در سال 2016 است. پس تمامی ویژگی‌های فنی اثبات‌کار (PoW) فعلی شبکه اتریوم را نمایش می‌دهد و آن را تبدیل به یک پناهگاه طبیعی برای ماینرهای اتریوم می‌کند. همچون لیدو دائو، بیش از 200% از زمان اعلام راه‌اندازی ادغام اتریوم در 14 جولای افزایش یافته است. بنابراین، احتمال ادامه روند صعودی آن در آینده و پس از ادغام بالاست.

آپتیمیسم (OP)

آپتیمیسم یک سرویس جمع‌آوری اتریوم است. به عبارت دیگر، داده‌های انبوه تراکنش‌های خارج از زنجیره را در دسته‌ای جمع‌آوری می‌کند. پس از رسیدن به اجماع هم، نتایج را به شبکه اصلی اتریوم باز می‌گرداند. راه حل موسوم به لایه ۲ می‌تواند از نقشه راه رول‌آپ-سنتریک (Rollup-Centric) اتریوم پس از ادغام بهره‌مند شود. جالب است، آپ (OP)، توکن (نوعی از ارز دیجیتال است) آپتیمیسم، نزدیک به ۲۰۰ درصد افزایش یافت است از زمانی که تاریخ انجام ادغام اعلام شد. چشم‌انداز اتریوم برای استقرار آپتیمیسم بر روی شبکه خود پس از ادغام می‌تواند به‌عنوان یک کاتالیزور صعودی برای قیمت آپ عمل کند.

منبع: Cointelegraph: Bitcoin, Ethereum, Crypto News & Price Indexes.
لینک خبر: 3 cryptocurrencies that stand to outperform ETH price thanks to Ethereum’s Merge (cointelegraph.com).

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *