ساخت اکانت در صرافی کوکوین

ساخت اکانت در صرافی کوکوین مهمترین بخش برای ورود و سرمایه‌گذاری در این صرافی است. در این سری ویدیوها قصد داریم به صرافی کوکوین بپردازیم به اینکه چگونه می‌توانیم اکانت بسازیم؟ چگونه امنیت اکانت خود را بالا ببریم؟ چگونه می‌توانیم واریز و برداشت انجام دهیم و در نهایت چگونه می‌توانیم از تمامی خدمات صرافی کوکوین بیشترین بهره را ببریم؟

سایت صرافی کوکوین را باز می‌کنیم

زمانی که وارد صفحه اصلی سایت صرافی کوکوین می‌شویم در گوشه‌ی سایت با دو گزینه‌ی لاگ‌این (Log In) و ساین‌آپ (Sign Up) مواجه می‌شویم، لاگ‌این برای اشخاصی است که از قبل حساب کاربری داشته‌اند و ساین‌آپ برای افرادی طراحی شده است که می‌خواهند حساب کاربری خود را بسازند.

در اینجا ما میخواهیم به شما نحوه ساین‌آپ کردن را آموزش دهیم.

وارد ساین‌آپ می‌شویم:

دو بخش فون (Phone) و ایمیل (Email) را مشاهده می‌کنیم، پیش از ادامه فرایند ساین‌آپ کردن باید به دو نکته توجه کنید:

نکته اول: به هیچ عنوان با شماره همراه خودمان در صرافی‌های خارجی احراز هویت نکنیم، به دلیل اینکه ما در ایران هستیم و با توجه به تحریم‌ها دست صرافی‌های خارجی کاملاً باز است که بخواهند دردسرهایی را برای اکانت ما ایجاد کنند و اکانت را بَن کنند و حتی موجودی ما را برنگردانند.

نکته دوم: به دلیل اینکه ما نمی‌خواهیم ملیتمان برای صرافی‌ها فاش شود بهتر است که از وی‌پی‌اس (VPS) یا همان سرور مجازی استفاده کنیم.

به سراغ سایت بازمی‌گردیم و وارد بخش ایمیل می‌شویم در اینجا چهار بخش را مشاهده می‌کنیم.

بخش اول

در بخش اول سایت از ما آدرس ایمیل خواسته شده است.

آدرس ایمیل خود را وارد می‌کنیم و بر روی گزینه سِند کد (Send Code) کلیک می‌کنیم و سایت از ما راستی آزمایی می‌کند و پس از انجام راستی آزمایی سایت به ایمیل ما یک کد ارسال می‌کند.

بخش دوم

در اینجا ما کد ارسال شده را وارد بخش دوم می‌کنیم پس از وارد کردن کد می‌رویم که بخش سوم را پر کنیم.

بخش سوم

می‌بینیم که این بخش از ما پسوورد می‌خواهد، باید پسووردی را انتخاب کنیم که شامل حروف بزرگ و کوچک، عدد و کاراکتر باشد.

بخش چهارم

پس از انتخاب پسوورد به سراغ مورد چهارم یعنی رفرال کد (Referral Code) یا همان کد معرف می‌رویم پیش از پر کردن این بخش به این نکته توجه کنید که وقتی شما با رفرال کد یک اکانت دیگر، حساب کاربری می‌سازید یک اشتراک وی‌آی‌پی (VIP) یک ماهه برای اکانت شما فعال می‌شود که شامل تخفیف‌هایی می‌شود در هزینه‌ی معاملاتی که انجام می‌دهید شما برای این بخش می‌توانید از رفرال کد ایستگاه ارز (rB4MZUZ) هم استفاده کنید.

در نهایت پس از پر کردن تمامی بخش‌ها بر روی گزینه‌ی ساین‌آپ کلیک می‌کنیم و می‌بینیم که پیغام ورود موفقیت آمیز (Registerd Successfully) به ما نشان داده می‌شود به این معنا که اکانت ما با موفقیت ساخته شد.

در قسمت‌های بعد به این موضوع می‌پردازیم که چگونه امنیت اکانت خود را بالا ببریم، چگونه واریز و برداشت، داشته باشیم و چگونه از تمامی خدمات صرافی کوکوین بیشترین استفاده را بکنیم.

اگر محتوای این ویدیو برای شما مفید بود می‌توانید ویدیو امنیت در صرافی کوکوین را هم که از سری ویدیوهای صرافی کوکوین هست را تماشا کنید.

دیگر ویدیوهای سری صرافی کوکوین:

مقایسه صرافی کوکوین با صرافی کوینکس

واریز و برداشت از صرافی کوکوین

www.kucoin.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *