ادغام اتریوم و تاثیرات آن

ارزش بازار ارزهای دیجیتال در یک هفته پس از افشای تاریخ ادغام اتریوم (ETH) ۱۵٪ افزایش یافت. خیزش احساسات و قیمت توکن‌ها نشان می‌دهد که ادغام اتریوم در آینده به بهبود گسترده قیمت رمز‌ارز (Cryptocurrency) کمک خواهد کرد تا سرعت پیدا کند. این یک هفته برای ارزهای دیجیتال پرنوسان و در عین حال مثبت بود. زیرا تریدرها هشدارهای کهنه‌کاران زمستانی رمزارز مبنی بر وجود حرکت‌های نزولی بیشتر را نادیده گرفتند و با اولین نشانه افزایش قیمت‌ها به بازار بازگشتند. شواهد و مدارک مبنی بر معکوس شدن احساسات را می توان در شاخص ترس و طمع رمزارز یافت کرد. این شاخص پس از گذراندن زمان در منطقه ترس شدید به دلیل سقوط قیمت‌ها در ماه می و ژوئن، به منطقه ترس صعود کرده است.
در مورد اینکه چه چیزی به دلیل ترس شدید باعث این تجمع شد، باید نگاهی دقیق‌تر به جدول زمانی اعلام تاریخ ادغام اتریوم انداخت. این ادغام در ۱۵ جولای انجام شد. داده‌های کوین‌تلگراف مارکتس‌پرو (Cointelegraph Markets Pro) و تریدینگ‌ویو (TradingView) نشان می‌دهد که، به دنبال افشای تاریخ ادغام، ارزش اتر ۳۸.۵٪ صعود کرده است. ارزش اتریوم پس از این صعود از 1,190 دلار به بالاترین میزان روزانه 1,650 دلار در 22 جولای در میان یک روز سبز کلی در بازار صعود کرده است. به دنبال صعود ارزش اتر، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال صعود داشته است. ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال طی هفته گذشته ۱۵٪ افزایش یافته است و به ارزش فعلی ۱.۰۵۱ تریلیون دلار رسیده است.

پروژه‌های مرتبط با اتریوم تقویت می‌شوند

شواهد بیشتری مبنی بر اینکه هیجان انتقال اتریوم به اثبات سهام چیزی است که به این رقابت دامن می‌زند را می‌توان با نگاهی به برندگان برتر هفته گذشته، که شامل پروژه‌های متعدد مرتبط با پروتکل قرارداد هوشمند پیشرو است، یافت. با تغییر اتریوم به اثبات سهام، شبکه وسیع استخراج که در حال حاضر امنیت شبکه را تأمین می‌کند از بین خواهد رفت و نیازمند یک زنجیره جدید برای استخراج می‌شود. اتریوم کلاسیک (ETC) یکی از بهترین گزینه‌ها از نظر طراحی و سازگاری شبکه است زیرا از نظر فنی زنجیره اصلی اثبات کار اتریوم است. ارزش اتریوم کلاسیک در نه روز گذشته ۱۰۰٪ افزایش یافته است، که نشان می‌دهد تعداد زیادی از معامله‌گران وجود دارند که پیش‌بینی مهاجرت ماینرها به اتریوم کلاسیک را دارند، که این امر می تواند نویدبخش قیمت توکن‌ها در بلندمدت باشد.

منبع: Cointelegraph: Bitcoin, Ethereum, Crypto News & Price Indexes.
لینک خبر: Crypto market cap climbs 15% in a week following Ethereum Merge date revelation (cointelegraph.com).

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *